Županijsko natjecanje iz fizike održalo se u utorak, 27. veljače u Osnovnoj školi “Ljudevit Modec” u Križevcima. Naša je škola bila odlična i zauzela je prvo mjesto u tri od četiri kategorije. Mentori učenicima bili su Marko Vargović, Danijel Kolarić i Željka Perošić.

U kategoriji prvih razreda istaknuli su se Vito Matiša (1. d) s prvim mjestom i Matko Zainul Kurcinak (1. d) s drugim mjestom. Peto mjesto zauzeo je Josip Ećimović (1. d), a šesto mjesto Stela Dotov (1. d). Mentor učenicima je Marko Vargović.

U kategoriji drugih razreda prvak je bio Jakov Jurić (2. d), drugo mjesto pripalo je Nikolini Isabelli Mariji Van Bregt (2. d), a treći je bio Sven Džendžo (2. d). Mentorica im je Željka Perošić.

U kategoriji trećih razreda natjecao se Marko Kovač (3. d) te je osvojio drugo mjesto. Mentor mu je Danijel Kolarić.

U kategoriji četvrtih razreda istaknuo se Fabian Perošić (4. d) s prvim mjestom. Mentor mu je Danijel Kolarić.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na sudjelovanju i odličnom postignuću te se nadamo da će najbolji dobiti poziv na državnu razinu natjecanja.

Komentari