Dana 15.12.2022. godine zainteresirani učenici naše škole imali su se prilike upoznati s programom i radom Sveučilišta Sjever. Voditelji odjela učenicima su prezentirali svaki pojedini program koji se na Sveučilištu može studirati, mogućnosti prakse, kao i mogućnosti zapošljavanja nakon završetka studija.

U ponudi fakulteta su studijski programi poput novinarstva, logistike, ambalaže, recikliranja i zaštite okoliša, prehrambene tehnologije, medijskog dizajna, elektrotehnike, graditeljstva, komunikologije i mnogih drugih. Ono što se u predavanju najviše isticalo je vrijednosti studiranja u manjim grupama koje Sveučilišta Sjever nudi te kvalitetan odnos između učenika i profesora koji je bitan doprinos radu i rezultatima.

Više se o Sveučilištu Sjever i programima studiranja možete informirati na sljedećoj web stranici: https://www.unin.hr/#

Komentari