Pozivamo sve kreativne umove i dizajnere na sudjelovanje u natječaju za kreiranje loga za Festival jezika. Ovaj festival posvećen je promicanju jezične raznolikosti, kulture i lingvističke razmjene te želimo da logo odražava te vrijednosti.

Specifikacije loga:

Logo treba biti jednostavan, ali istovremeno originalan i prepoznatljiv.

Trebao bi izražavati ideju jezične raznolikosti, učenja jezika i kulturne razmjene.

Logo treba biti prilagodljiv za različite formate i upotrebu, uključujući tisak, digitalne medije i promotivne materijale.

Boje nisu ograničene, ali trebaju odražavati energiju, entuzijazam i raznolikost.

Kako sudjelovati?

Pošaljite svoj dizajn na poveznicu:  https://forms.office.com/e/54zFHFXNbM

Uključite svoje ime, e-adresu i kratak opis vašeg dizajna.

Sudionici mogu poslati više od jednog dizajna.

Rok za dostavu radova je 14. ožujka 2024. Pobjednici će biti obaviješteni elektroničkom poštom i objavljeni na mrežnoj stranici Gimnazije „Fran Galović“ Koprivnica. U žiriju su profesori koji su dio Organizacijskog odbora Festivala jezika. Imajte na umu da će svi pristigli dizajni biti vlasništvo Festivala jezika i mogu se koristiti u promotivne svrhe.

Pridružite nam se u stvaranju vizualnog identiteta koji će predstavljati strast prema jeziku i kulturi!

Komentari