Poštovani svi,

svake godine Gimnazije organizira prikupljanje humanitarne pomoći za potrebite. I ovu godinu bismo rado uveselili nečije blagdane darivanjem prikupljenih stvari u sklopu ove akcije. Unatoč trenutnom stanju u školstvu, tj. Štrajku, pozivamo sve koji mogu i žele da svoj doprinos donesu u kabinet 0/007, gdje je središnje mjesto prikupljanja doniranih stvari.

S obzirom da trenutno nemamo određeni cilj, pozivamo sve da donesu odjeću, obuću, igračke, igrice, knjige, slikovnice, bojanke i školski pribor i higijenske potrepštine koje će volonteri razvrstati i pripremiti pakete za darivanje. Uzrast za koji je humanitarna pomoć namijenjena jesu mala djeca i djeca osnovnoškolskog uzrasta.

O daljnje tijeku i posebnim ciljevima bit će svi pravovremeno obaviješteni. Jedno veliko HVALA šaljemo unaprijed empatičnom i velikom srcu gimnazijalki i gimnazijalaca te građanima našega grada.