Županijsko natjecanje iz biologije održano je 15.ožujka 2021. Zbog epidemioloških razloga županijska natjecanja su održana u matičnim školama. Ove godine škola domaćin je bila Osnovna škola Gola. U konkurenciji učenika srednjih škola s područja naše županije, učenici naše Škole postigli su izvrsne rezultate.
Od prvih razreda 1. mjesto je osvojio Damjan Domanovac (1.f), a treće mjesto Petar Senjan (1.g).
U konkurenciji drugih razreda treće mjesto je osvojila Dunja Međurečan (2.d).
U trećim razredima prvo mjesto je osvojila Iva Šimek (3.d) , a drugo Mia Sever (3.d).
Od četvrtih razreda drugo mjesto je osvojio Vedran Šivak (4.c), a treće Ema Šalamon (4.c).
Učenici koji su osvojili prva mjesta predloženi su za državno natjecanje. Za državno natjecanje predložena je i učenica trećeg (3.b) razreda Anja Matovina s istraživačkim radom „Sposobnost eholokacije kod čovjeka“.

Čestitke svim učenicima sudionicima županijskog natjecanja iz biologije.

Komentari