Učenice naše Škole, Lana Stanešić (3. g razredni odjel) s mentoricom Majom Maček Treščec i Karla Vitanović (2. b razredni odjel) s mentoricom Ana-Marijom Martan, sudjelovale su od 17. do 19. travnja na 25. državnom Natjecanju iz povijesti koje se održalo u Puli. Tijekom tri dana programa natjecatelji i mentori imali su priliku razgledati grad i njegove lokalitete te upoznati se s bogatom kulturnom i povijesnom baštinom Pule iz prve ruke.

Samo natjecanje održano je 18. travnja. Za učenike srednjih škola ono se održava u kategoriji pisane provjere znanja u četiri skupine te u kategoriji istraživačkih radova. Naše su se učenice natjecale u kategoriji pisane provjere. Lana je tako u trećoj skupini osvojila 12., a Karla u drugoj skupini 18. mjesto u državi.

Ovom prilikom čestitamo Lani i Karli na uspjehu i odličnoj prezentaciji naše Škole!

 

Komentari