Najbolji mladi astronomi iz osnovnih i srednjih škola cijele Hrvatske sudjelovali su na
državnom natjecanju koje se održalo u Varaždinu. Na 57. Državnom natjecanju sudjelovalo je više od 70 učenika koji dijele istu strast – otkrivanje tajni svemira.

I ove godine učenici naše škole bili su uspješni na natjecanjima iz astronomije.

Na državnu razinu Natjecanja iz astronomije, koje se ove godine održavala od 20. do 22.
svibnja u Elektrostrojarskoj školi Varaždin, pozvani su Filip Tokić (2. d), Teo Hanžeković (2. d), Rajna Perošić (3. g) i Fabian Perošić (4. d).

U konkurenciji četvrtih razreda Fabian Perošić osvojio je  izvrsno treće mjesto. Rajna Perošić osvojila je četvrto mjesto u konkurenciji trećih razreda, a Filip Tokić četvrto mjesto u kategoriji drugih razreda. Teo Hanžeković zauzeo je šesto mjesto u kategoriji drugih razreda.

Čestitke svim učenicima na postignutom uspjehu.