Učenice koje su s profesoricama Ivom Bolfek i Marinom Furkes boravile na grčkom otoku Krfu u sklopu Erasmus + mobilnosti projekta MA(R)TH govorile su u utorak, 25. veljače o provedenim aktivnostima zainteresinranim učenicima Gimnazije. Bilo je vrlo zanimljivo slušati o njihovom iskustvu sudjelovanja u zadacima prezentiranja, “escape room” izazovu, o posjetama grčkim školama i učenju o matematici u likovnoj i glazbenoj umjetnosti na predavanjima stručnjaka. Isto tako, podijelile su i doživljaj prvog leta avionom, upoznavanja nove kulture tijekom boravka u obiteljima domaćina, drugačije prehrane, običaja, glazbe i druženja s učenicima iz Grčke, Turske, Makedonije, Litve i Italije. Hvala Ani, Irmi, Ivani, Mirti i profesoricama što su u najboljem svjetlu svojim radom predstavile Gimnaziju „Fran Galović“, Koprivnicu i Lijepu našu projektnim partnerima i grčkim domaćinima!

Komentari