Održana radionica njemačkoga jezika za učenike trećih razreda u OŠ Andrije Palmovića u Rasinji.

Već tradicionalno u ovo vrijeme učenici gimnazije odrađuju radionice njemačkoga jezika po vrtićima i osnovnim školama. Cilj je radionica potaknuti učenike trećih razreda osnovnih škola da odaberu njemački kao drugi strani jezik u četvrtom razredu. Sadržaj su osmislili sami učenici gimnazije. Na poziv dolaze i animiraju učenike igrama, nagradnim igrama i drugim aktivnostima da se zainteresiraju za njemački jezik. Naravno da tu ima i nagrada, ali i slatkiša.

Ovoj radionici nazočilo je 17 učenika područnih škola Kuzminca, Podravskih Sesveta i Velikog Poganca. Ako je suditi prema glasnoći i veselom smijehu što je dopirao do zbornice, svi su uživali u ovom „školskom“ satu.

Čestitamo učenicima i njihovim roditeljima na odabiru njemačkoga kao drugog stranog jezika svim preprekama i nedaćama unatoč!

Vaš Sprachanimationteam:

Lana Deverić, Leda Krapinec i Dea Kostadinović

Komentari