U Gimnaziji „Fran Galović“ održano je županijsko Natjecanje iz francuskog i talijanskog za osnovne i srednje škole.

Prvo mjesto u kategoriji gimnazija osvojila je Dubravka Težak, učenica 4. e razreda Gimnazije „Fran Galović“, a drugo mjesto njezina razredna kolegica Vita Dvekar. Prvo mjesto iz talijanskog jezika u kategoriji gimnazija osvojila je Patricija Mijatović, također koprivnička gimnazijalka. Mentorica je svim učenicama profesorica Martina Šifkorn-Labazan.

U kategoriji osnovnih škola prvo mjesto osvojila je Hana Rajtarić, učenica 8. razreda Osnovne škole „Braća Radić“, mentorica je učenici profesorica Irena Novak.

Nadamo se da će osvojeni bodovi biti dovoljni za poziv na državno natjecanje.

Najuspješnije natjecateljice s mentoricama

Naslovna fotografija: Patricija Mijatović i Martina Šifkorn-Labazan, prof.

Komentari