Kao nastavak na članak s prvim primjerima, slijede novi primjeri dobro izrađenih školskih prezentacija.

Učenici su imali zadatak odabrati jednu od tema, dobro je istražiti te oblikovati prezentaciju kojom temu mogu predstaviti u 5 – 6 minuta. Neke animacije, fontovi i zvukovi nisu prikazani zbog ograničenosti prikaza na webu.

Sara Delimar iz 3. d izradila je i video sa zvukom u kojem možete doživjeti i dio njenog nastupa. Sarina je prezentacija posebna jer su slajdovi ispunjeni samo nužnim sadržajima, vrlo često oblikovanim u ikone, a sve je ostalo dopunila govorom, što je odlika odličnog prezentiranja jer se publiku ne zamara s previše informacija odjednom na slajdu i iznimno ju je lako pratiti.

Kristina Ledinski, prof.

Deja vu – Sara Delimar, 3. d


Blockchain tehnologija – Tin Prvčić, 3. d


Bermudski trokut – Ana Marija Habdija, 3. d


Teorije zavjere – Ena Maria Maruševec, 3. d


Erektilna disfunkcija – Leonardo Lovnički, 3. d


Star Wars – Hana Tolić, 3. a


Teorije zavjere o letu na Mjesec – Lorena Horvat, 3. a


Teorije zavjere o Adolfu Hitleru – Mario Cmrk, 3. b


Komentari