Županijsko natjecanje iz francuskog i talijanskog održalo se 23. veljače u Gimnaziji „Fran Galović“.

Prvo mjesto u kategoriji gimnazija pripalo je Viti Dvekar, drugo mjesto Nicole Cikač, a treće je osvojila Dubravka Težak. Sve tri učenice pohađaju Gimnaziju „Fran Galović“. Mentorica svim učenicama je Martina Šifkorn-Labazan.

U kategoriji osnovnih škola prvo mjesto osvojila je Vanda Žauhar, učenica Osnovne škole „Đuro Ester“ (mentorica Tomislava Kraljić), drugoplasirana je Ena Omrčen iz Osnovne škole braće Radić (mentorica je Ana Kuhar).

Na županijskom Natjecanju iz talijanskog jezika prvo je mjesto osvojila Magadalena Dedić, učenica 4. b razreda Gimnazije „Fran Galović“ (mentorica Martina Šifkorn-Labazan).