U četvrtak, 6. travnja 2017., u multimediji će 7. sat zanimljivo predavanje o Francuskoj održati naš francuski lektor Marien Mercier. Naime, gospodin Mercier se u rujnu 2016. preselio u Koprivnicu i svaki utorak i četvrtak drži nastavu učenicima jezične gimnazije. Saznajte kako on doživljava Francusku, ali i koje je njegovo viđenje Hrvatske te je li istina da Francuzi ne govore engleski jezik. Za glazbeni ugođaj pobrinut će se naše flautistice Arijana Antoljak i Mihaela Perović te Ivan Borić koji će nam na harmonici izvesti poznate francuske melodije.

Osigurajte na vrijeme svoje mjesto u kabinetu 2-011 (kod Eiffelova tornja, samo se zapišite na listu) kod profesorice Martine Šifkorn-Labazan. Predavanje će biti na francuskom jeziku uz simultano prevođenje na hrvatski, tako da mogu prisustvovati i učenici koji ne znaju francuski.

 

Martina Šifkorn-Labazan, prof.

Komentari