U ponedjeljak, 18. ožujka u križevačkoj Osnovnoj školi „Ljudevit Modec“ održana je županijska razina Natjecanja iz povijesti na kojoj su naši učenici ostvarili izvrstan uspjeh. Naime, u tri od četiri kategorije zauzeli su prva mjesta.

U kategoriji prvih razreda Leon Strelec zauzeo je prvo mjesto dok je Josip Kolarić bio treći. Mentorica učenicima je Gordana Trnski.

U kategoriji drugih razreda prvo je mjesto zauzela Karla Vitanović, drugo su mjesto podijelili Emil Kukec i Saša Balažinec, a četvrti je bio Karlo Radošević. Mentorica učenicima je Ana-Marija Martan.

U kategoriji trećih razreda prvo je mjesto zauzela Lana Stanešić dok je Šimun Jalšić bio drugi. Mentorica učenicima je Maja Maček Treščec.

U kategoriji četvrtih razreda Luka Jovanović zauzeo je treće mjesto. Mentorica učeniku je Katarina Horvat.

Čestitamo učenicima i njihovim mentoricama na sudjelovanju i izvrsnom uspjehu te se nadamo da će najbolji među njima dobiti poziv na državnu razinu natjecanja.