Županijsko natjecanje iz engleskoga jezika održano je u utorak, 13. veljače u Osnovnoj školi „Braća Radić“ Koprivnica, a naši su gimnazijalci opet osvjetlali obraz sebi i svojoj školi s osvojenih pet od šest pobjedničkih mjesta u kategoriji gimnazija.

Prvo mjesto u kategoriji četvrtih razreda dijele Patricija Dlesk (4. d) i Matija Janičar (4. b).

U kategoriji drugih razreda prvo mjesto dijele Stela Granđa (2. b) i Jan Horčička (2. d), a treće mjesto osvojila je Nina Jazbec (2. b). U natjecanju na županijskoj razini sudjelovanjem su se istaknuli i Jakov Gregurić (4. b), Karla Vitanović (2. b), Sven Džendžo (2. d) i Ivano Miloš (2. d). Čestitamo svim natjecateljima na pokazanom znanju te njihovim mentorima.