Domaćin Gradskog natjecanja u badmintonu održanog u ponedjeljak 5. veljače 2024. i ove je godine bila naša gimnazija.

Na domaćem terenu naša muška i ženska ekipa potvrdile su dominaciju nad badmintonskim ekipama Srednje i Obrtničke škole, no ne može se reći da su protivnici bili slabi jer je bilo mnogo uzbudljivih mečeva, igralo se brzo, a često je napeta borba trajala do zadnjeg poena.

Muška gimnazijska ekipa svojim je badmintonskim vještinama došla do pobjede bez poraza u mečevima, dok je ženska ekipa morala uložiti malo više truda kako bi se plasirala na Županijsko natjecanje.

Zahvaljujemo učenicima koji su svojim navijanjem i radom podržali naše badmintonaše.

U tijeku su pripreme za Županijsko natjecanje koje će se održati već u ponedjeljak 12. veljače 2024. ponovno u Gimnaziji “Fran Galović”. Našim badmintonašima želimo svu sreću na natjecanju i pozivamo gimnazijalce da dođu pogledati koji meč.

Jana Marić

Komentari