Učenici 2. e razreda, najmanjeg razrednog odjela naše škole, nastavili su svoj val dobrote ovog prosinca humanitarnom akcijom Najmanji za najmanje. U pratnji razrednice Ane Marije Međimorec učenici su 21. prosinca posjetili Centar za pružanje usluga u zajednici Svitanje Koprivnica u kojem su ih dočekali veseli mališani, ravnatelj Centra Mladen Fajdetić, socijalna radnica Barbara Cafuk te odgajateljice Maja i Snježana. Ravnatelj i socijalna radnica objasnili su učenicima ustrojstvo Centra te ukratko približili rad s djecom. Učenici su mališanima ovom prigodom darovali slatkiše te svoju razrednu jelku, odnosno drvo uspomena u čijoj su izradi pomogli svi gimnazijalci ostavljajući svoj otisak prsta. Mališani su uživali u druženju, posebice dječaci koji su igrali stolni nogomet s našim učenicima koji treniraju nogomet. Dogovoreno je kako će škola nastaviti surađivati s Centrom te se radujemo novim aktivnostima i radionicama.

Hvala svim gimnazijalcima koji su pomogli 2. e razredu da unesu boje u božićne dane mališana iz Centra.

Ana Marija Međimorec, prof.

Komentari