U četvrtak, 12. prosinca učenici 4. g razreda, koji polaze nastavu naprednog Njemačkog jezika, održali su zanimljivu radionicu učenicima 6. a razreda Osnovne škole „Antun Nemčić Gostovinski“. Osnovnoškolci su u našu školu stigli u pratnji svoje učiteljice njemačkog jezika, Gracije Grošić.

Na inicijativu profesorice Eme Soline, učenici su došli u našu školu te su sudjelovali u raznim božićnim aktivnostima na njemačkom jeziku koje su im pripremili naši maturanti.  Naime, bilo je tu učenja riječi vezanih uz Božić, igara pamćenja, izrađivanja božićnih čestitki za njihove najmilije te zajedničkog pjevanja.

Na samome kraju, učenici su sudjelovali u tomboli te se osladili slatkišima. Nije nedostajalo dobrog raspoloženja pa se nadamo da smo svi ponešto novo naučili te da ćemo nastaviti ovakva druženja.

Komentari