Dana 10. veljače 2023. godine naši su učenici u pratnji školske pedagoginje posjetili dane otvorenih vrata na Fakultetu kemijskog inženjerstva i tehnologije. Za učenike su bile organizirane različite radionice od kojih su učenici mogli birati na kojima će sudjelovati. Naši učenici odlučili su se za 6 radionica koje su učenike najviše privukle naslovom ili sadržajem. Tako su sudjelovali u sljedećim radionicama:  Upoznajte analitičku kemiju kroz analizu čokolade, Učenje kroz zabavne eksperimente, Mikroorganizmi i okoliš, Silikati, oksidi ili dragulji mali, sve su to nano materijali, Šarena kemija i Kako prijeći granicu. Sudjelujući u radionicama učenici su stekli dojam kakav je oblik rada na Fakultetu kemijskog inženjerstva i tehnologije i što će sve raditi kao budući studenti tijekom studiranja.

Pogledajte kako nam je bilo u bogatoj fotogaleriji!

Komentari