U utorak, 7.veljače 2023. održano je školsko Natjecanje iz povijesti. Sudjelovalo je 27 učenika koji su ostvarili zapažene rezultate.

U kategoriji prvih razreda prvo mjesto osvojila je Karla Vitanović, drugi je bio Gregor Gašparić, a treći Karlo Radošević.

U kategoriji drugih razreda pro mjesto osvojila je Lana Stanešić, drugi je bio Viktor Petrović, a treći Šimun Jalšić.

U kategoriji trećih razreda prva je bila Patricija Dlesk, drugo mjesto zauzeo je Lovro Rasinec, a treće Ivona Brkić.

U kategoriji četvrtih razreda prvo mjesto je zauzela Lucija Benotić koja je ostvarila najbolji rezultat  cijelog natjecanja  sa  87%  točno riješenih zadataka. Druga je bila Dora Pavlović, a treći Noah Betlehem. Očekujemo pozive na županijsko natjecanje. Čestitke svima.

Mentorice učenicima su bile profesorice Katarina Horvat, Ana-Marija Martan, Maja Maček Treščec i Gordana Trnski.