U utorak 24. siječnja u ugodnom je ozračju održano treće kolo GFG kvizoljubaca. I ovoga puta imali smo osam ekipa koje su pokazale vrlo visoku motiviranost u međusobnom nadmetanju znanja i opće kulture. Natjecali su se: „Vlažne maramice“, „Drugo mjesto“, „Imperij“, „Podrugljivci“, „Saprofiti“, „808“, „Dragulji“ i „Ruža vjetrova“.
Prvo je mjesto danas s 33 osvojena boda osvojila ekipa koja je nosila naziv „Drugo mjesto“ u sastavu: Viktor Petrović, Fran Sokolić, Erik Markovčić i Borna Vazdar. Drugoplasirana  s 28 bodova je bila ekipa „Saprofiti“ u sastavu: Marko Kovač, Jurica Biluš, Robert Horvat i Luka Jerčinović. Treće mjesto s 24 osvojenih bodova zauzela je ekipa „Vlažne maramice“ koju su činili Patrik Jagustin, Patrik Jarnjak, Jan Horčička i Luka Jovanović. Navedene tri najbolje ekipe plasirale su se u finale na čemu im iskreno čestitamo. Ostalim ekipama i publici zahvaljujemo na sudjelovanju i očekujemo ih i iduće godine.

Maja Maček Treščec, prof.

Komentari