Jedanaest mladića pristupilo je nadmetanju u plemenitoj vještini mahanja reketom.

Natjecanje je održano ovog utorka (11.10.2022.) u dvorani za badminton, od 13.15 do 15.15 sati.

Prisustvovali smo velikom broju uzbudljivih mečeva. Lijepi potezi nagrađivani su ovacijama malobrojne, ali glasne publike.

Na kraju, ponovilo se finale završnice prošle sezone između Domagoja Svržnjaka i Karla Lista. Za razliku od završnice, tijesnu je pobjedu ovaj puta odnio Karlo List.

Sve rezultate možete pogledati u priloženim tablicama.

Najbolji pojedinci postat će članovi školske reprezentacije, a najbolji među njima osigurat će mjesto na „zidu slavnih“.

Do kraja sezone, kao i prošle godine, planiramo održati 5 kola lige, nakon čega će četvorka najbolje rangiranih pojedinaca nastupiti na završnici za Dan škole.

Miroslav Samardžić

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab