Prvi put u povijesti učenici naše škole sudjelovali su na Državnom prvenstvu u plivanju za mladiće i djevojke srednjih škola. Prvenstvo  je organizirao Hrvatski školski sportski savez, a održano je 2. prosinca 2021. godine u Rijeci. Pod vodstvom profesora Ranka Gojkovića našu su školu u kategoriji djevojaka predstavljale Žana Šipek (2.b), Leonarda Mihoci (2.d), Ema Široki (2.f), Rea Šijak te Katarina Kerečin (3.c). U kategoriji mladića našu školu predstavljali su  Marko Franjo (1.g), Marko Milanović (2.a), Karlo Đurđ (2.d), Damjan Domanovac (2.f) te Ivan Sinjeri (3.d).

Na Državnom prvenstvu u plivanju sudjelovalo je  19 škola, a naši učenici ostvarili su izvrsne rezultate s obzirom na to da su se prvi put natjecali.  U sveukupnom poretku djevojke su zauzele 13. mjesto dok su mladići završili na 8. mjestu.

Čestitke učenicima i profesoru, a natjecanje sljedeće godine jedva čekamo!

Marko Franjo, 1.g

Komentari