Jan Barić, bivši učenik Gimnazije “Fran Galović” Koprivnica, sada student psihologije, gostovao je u utorak, 7. 12. 2021. u našoj školi i održao predavanje o Erasmus+ projektima. Ispričao je učenicima 2.a razreda te članovima Erasmus + MA(R)TH i Fit4Thought timova kako je na njega utjecalo sudjelovanje u projektima, kako je lako učiti u društvu i što je  fenomen “social bubble”. Upoznao je učenike s informacijama o prijavljivanju na projekte, što ih očekuje, kakvi sve projekti postoje i kako jeftino putovati koristeći Interrail karte i couchsurfing.
Jan je prisutnima ponudio i svoju pomoć i iskustva oko upisa na studij psihologije. Svi prisutni iskazali su želju da nam Jan ponovno dođe s nekim novim pričama o sudjelovanju u projektima za mlade.