Ako ste se pitali što se događa s Erasmus+ projektom Fit4Thought u našoj školi, možemo vam ponosno reći da je u punom zamahu. Jedna od aktivnosti ovog tjedna bilo je predavanje na temu samoregulacije motivacije koje su profesorice Katarina Pecek Britvić i Jasmina Šandor održale u utorak, 20. travnja, putem aplikacije Teams. Predavanje je bilo koncipirano na način da potakne učenike na promišljanje o njihovoj motivaciji te su im prezentirane tehnike koje im mogu pomoći kod onih zadataka koji su zahtjevni i/ili manje zanimljivi (a znamo svi da nam se ponekad čini kako je upravo takvih najviše). Nadamo se da su učenici naučili ne samo nešto novo, već i primjenjivo u njihovim svakodnevnim aktivnostima. S veseljem očekujemo nastavak projektnih aktivnosti, a kako biste saznali koje su to, pratite redovito obavijesti i slobodno nam se priključite! 😊

Komentari