U sklopu Međužupanijskog projekta „Pjevaj, sviraj, pleši“, dio naših učenika, na satu Glazbene umjetnosti i Tjelesne i zdravstvene kulture uključio se u ovaj projekt. Jedan dio projekta provodili smo samostalno u školi dok smo drugi dio projekta provodili u suradnji sa IX. Gimnazijom Zagreb.
Projekt je bio podijeljen u nekoliko faza; anketiranje učenika, istraživanje i kreativno izražavanje. Početnim anketiranjem želja nam je bila vidjeti koliko uopće učenici znaju o Beatlesima. Daljnjim istraživanjem i korištenjem IKT alata učenici su mogli saznati više o nastanku benda, članovima, pjesmama, tematici pjesama, kao i modi toga vremena. Sve prikupljene informacije smo podijelili i zajedno proučili, a zatim je uslijedio kreativan izričaj učenika. Likovni uradci, sviranje, pjevanje i plesanje.
Ovim putem zahvaljujem na suradnji učenicima i kolegici Marini Tomac Rojčević kao mentorici za plesni par naše škole.

Darija Kivač, prof. mentor

Linkovi za video uratke:

https://carnet-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/mihael_kivac_skole_hr/EYA1WAyVdylFn8qGpoGg138BDG00vjPqlilU-7yuz-m1Tg?e=uSYOX4

Komentari