Ove je godine održano po mnogočemu specifično županijsko Natjecanje iz geografije. Naši najbolji geografski znalci pisali su testove u digitalnom formatu u matičnoj školi te već tradicionalno ostvarili iznimne rezultate u svim kategorijama.  U kategoriji prvih razreda učenica Elizabeta Evačić (1.d) osvojila je 1.mjesto. U kategoriji drugih razreda Marko Kovačić (2.g) i Dinko Majerus (2.d) podijelili su 1.mjesto dok je Nika Stančin (2.c) osvojila 3.mjesto. U konkurenciji učenika trećih razreda Jana Nakić (3.c) je bila najuspješnija, dok su Ivan Slobođanac (3.d) i Ennio David Komljenović (3.b) osvojili 2. odnosno 3. mjesto. U kategoriji maturanata Dunja Galinec (4.g) je osvojila 2.mjesto, a Fran Halavuk (4.b) 3. mjesto. U međuvremenu su pristigli i pozivi Državnog povjerenstva, no naši će učenici ove godine predahnuti od natjecanja na najvišoj razini. Ipak, čestitke svim učenicima!

Zvonimir Treščec, prof.

Komentari