Županijsko natjecanje iz povijesti održano je 9. ožujka 2021. godine. Iako se ove godine natjecanje trebalo održati  u  OŠ  Ferdinandovac,  učenici su se zbog epidemioloških razloga natjecali u svojim matičnim školama. U konkurenciji učenika srednjih škola s područja Koprivničko-križevačke županije naši povjesničari  i ove su  godine pokazali izvrsno znanje.

U kategoriji prvih razreda Đuro Bušić (1.c) zauzeo je prvo mjesto, Lovro Rasinec (1.c) treće mjesto, a Dino Vutuc (1.a) četvrto mjesto. Mentorica učenicima je bila Gordana Trnski, prof.

U kategoriji  drugih razreda drugo mjesto zauzeo je Noah Betlehem (2.b), mentorica Gordana Trnski, prof.

U kategoriji trećih razreda  prvo mjesto zauzela je Sara Božić (3.a ), mentorica Ana-Marija Martan, prof., drugo mjesto zauzeo je Ivan Buhić (3.d), mentorica Gordana Trnski, prof., a treće mjesto Martina Klarić (3.b), mentorica Ana-Marija Martan, prof.

U kategoriji četvrtih razreda treće mjesto zauzela je Dunja Galinec (4.g), mentorica Maja Maček Treščec, prof.

Čestitamo svim učenicima na uspješnom plasmanu i nadamo se pozivima za Državno natjecanje.

Gordana Trnski, prof.

Komentari