Ponekad, život ne ide u onom smjeru koji smo očekivali.  

Upravo to pokazala nam je  2020. godina. U ovoj godini često smo imali osjećaj kako ništa nema smisla. Ipak, sve to je život. Ova godina učinila nas je snažnijima, ali ono najbitnije, naučila nas je zahvalnosti na stvarima koje imamo.  

Božićni duh polako ulazi u naše domove. Nažalost, ove godine božićni duh neće zahvatiti našu školu u onom obliku na koji smo navikli. Ipak, učenici 2. c, 2. d, 3. b i 3. d razreda odlučili su kako božićni duh ove godine ne smije izostati u našim srcima. 

Pripremili su božićni video u kojem su naveli o čemu su promišljali tijekom godine, zahvalili godini koja je na izmaku i čestitali nadolazeće blagdane kako bi uljepšali praznike cijeloj GFG zajednici.  

I na kraju, učenici imaju samo jednu poruku. 

Spremni su! Za novu godinu, nove izazove, projekte, aktivnosti i novu stranicu u njihovim životima. 

Sretan Božić i uspješna nova godina svim učenicima, roditeljima, profesorima i djelatnicima Gimnazije „Fran Galović“ Koprivnica. 

Božićni video dostupan je na sljedećoj poveznici: Božićni video: Gimnazijalci – kreativci pozitivci  

Ana Marija Međimorec, prof. 

Komentari