Božićna čarolija 2. d razreda krenula je spontano, a za sve je zaslužna jedna božićna priča koja je podsjetila ovaj razred na njihovo zajedništvo i prijateljstvo. 

Autor priče „Kako pomoći vilenjaku Franceku“ učenik je Martin Barberic koji je svoju priču odlučio podijeliti s razredom. Ideja o audio priči rodila se u virtualnoj učionici Hrvatskog jezika koju su učenici rado prihvatili i s veseljem snimili. 

Poslušajte priču i saznajte sve o vilenjaku Franceku, o zlom prahu i receptu za spas Božića. Slušajući priču, otkrijte i tko se krije iza srednjoškolca koji udružuju svoje snage kako bi pomogli vilenjaku.  

Audio priča dostupna je na sljedećoj poveznici: Božićna čarolija 2. d razreda – audio priča. 

Hvala 2. d razredu na božićnoj čaroliji koju nesebično dijeli s cijelom gimnazijskom zajednicom! 

                                                                                               
Ana Marija Međimorec, prof. 

Komentari