I još jedna školska aktivnost održana je na sasvim drugačiji način od prošlogodišnjih. Večer matematike koju već nekoliko godina organizira Hrvatsko matematičko društvo provodi se u večernjim satima prvog četvrtka u prosincu. No ne i ove godine. Zbog epidemioloških razloga nije bilo moguće organizirati matematičko druženje u školi pa su naši učenici aktivnosti odradili online u svojim kućama. Pripremljen matematički Escape room rješavali su učenici matematičkih razreda, a svi zainteresirani mogli su pratiti vrlo zanimljiva online predavanja profesora Tonija Miluna i profesorice Franke M. Bruckler. Oni su nam već otprije znani kao veliki popularizatori matematike i prirodnih znanosti. Kako je to izgledalo pogledajte u galeriji slika.

M. Njerš