Motiviranost, zainteresiranost i kreativnost učenika naše škole nije upitna ni u virtualnoj nastavi. Mnogi od njih zaista kvalitetno i neumorno rade i šteta bi bila ne pokazati barem djelić onoga što znaju, mogu i stvaraju. Svidjet će vam se kako inovativno čitaju lektiru, a usput ćete moći nešto novo naučiti ili se prisjetiti. Lucija Rimac iz 3.e napravila je dvije male stručne studije o dvije Baudelaireve pjesme, Erin Cikoš-Ivašković izradila je zanimljiv poster o Posljednjim Stipančićima s baš svim informacijama, Lorena Gaži iz 3.b pretvorila je novelu Tena u „bombastične“ vijesti, a Blanka Bunić iz 3.e umjetnički ju je vizualno prikazala. Lara Genter iz 3.a iščitava Camao u obliku novinskoga članka i izrađuje originalan forenzičko-psihološki profil glavnoga lika, a za kraj istu tu lektiru možete provjeriti odličnim Kahoot kvizom Nine Hudić iz 3.c.

Lidija Novosel, prof.

Kahoot kviz; Nina Hudić, 3. c

Kviz A. G. Matoš, Camao

Infografika; Erin Cikoš-Ivašković

Posljednji Stipančići – Erin Cikoš-Ivašković, 3. d

Plakat; Blanka Bunić

Tena – Blanka Bunić, 3. e

Koristite opcije za povećavanje (ikona povećala i plusa) te kotačić miša (scroll i klik uz pomak desno i lijevo).

Komentari