Tradicija traje i dalje. Naime, i ove godine profesori povijesti i geografije Ana-Marija Martan, Maja Maček Treščec, Gordana Trnski i Zvonimir Treščec organizirali su kviz „GFG Kvizoljupci“. Kao tehnička pomoć pridružila im se i profesorica Ana Marija Međimorec.

Ukupno se prijavilo 88 učenika u 22 ekipe.

Dana 23. siječnja 2020. održano je prvo polufinale. Prvo mjesto, u konkurenciji deset ekipa, osvojila je ekipa „Ena i prijatelji“, drugi su bili „Badel 1862“, treći „Fantastik 4“, a četvrti „Cezarovi podanici“.

Preostalih dvanaest ekipa susrest će se u drugom polufinalu u veljači.

Četiri ekipe iz prvog i šest najboljih ekipa iz drugog  polufinala plasirat će se u finale koje će se održati u travnju 2020.

Pozivamo Vas da dođete pogledati koje su to najbolje ekipe naše Gimnazije u poznavanju povijesti, geografije i opće kulture.

Gordana Trnski, prof. savjetnik

Komentari