Pozivaju se svi zaljubljenici u neobične, nesvakidašnje oblike snimanja i montiranja filmova i video-clipova da se jave profesorici Ivi Bolfek kako bi dana 7. veljače, petak, nazočili radionici opisanog filmskog stvaralaštva.

Radionica počinje u multimediji u 10:45 i traje do 14:00 sati ili dulje za zainteresirane. U sklopu radionice bit će održano predavanje i prikaz tehnika koje se ne koriste u svakodnevnoj produkciji, a zatim će se raditi na vlastitom pojedinačnom ili skupnom uratku u dvije manje skupine.

Predavači će nam biti umjetnik, lutkar, scenarist, pjesnik, prevoditelj i režiser Božidar Trkulja i suradnik/suradnica. Gospodin Trkulja je dobro poznati kulturni djelatnik i promicatelj drugačijih oblika rada o čemu se svi mogu dodatno informirati na sljedećoj poveznici:

http://bonobostudio.hr/en/film/films/in_the_beginning_of_time

Veselimo se odazivu uz napomenu da važi pravilo:

Tko prvi djevojci, njegova djevojka!

Mjesta su ograničena, zato požurite!

Komentari