19. i 20. prosinca 2019. Gimnaziju su posjetili polaznici dječjeg vrtića „Tratinčica“

Zadnji tjedan nastave u prvom polugodištu je, već po tradiciji, rezerviran za posjete koprivničkih dječjih vrtića. Ovoga puta Gimnaziju su posjetile dvije skupine dječjeg vrtića „Tratinčica“. U četvrtak nam je u posjeti bila mlađa skupina „Ribice“ u pratnji odgajateljica Marije Sesvečan i Ivančice Gabaj, a u petak skupna „Oblačići“ s odgajateljicama Sunčicom Šanta Hanžeković i Bernardom Samardžić. Program su tijekom nastave prilično brzo pripremili učenici 3. b razrednog odjela, „nijemci“, uz pomoć prof. Nevena Kekeza.

Po dolasku su „ribice“ i „oblačići“ najprije pogledali okićeno predvorje. Bilo je zanimljivo vidjeti susret „teta“ s bivšim polaznicima vrtića koji sada imaju 17 godina.

Kako je izgledao program može se vidjeti na fotografijama i kratkom filmu.

Slike i filmovi © Neven Kekez

Komentari