Svečana dodjela Oskara znanja državnim i međunarodnim prvacima održana je 28. lipnja 2019. na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu. Zahvaljujući Marti Kunštić, učenici 2. d razreda, i profesoru Danijelu Kolariću, njezinu mentoru, naša gimnazija bila je u društvu najboljih.

Oskari znanja najznačajnija su priznanja u obrazovanju kojima se nagrađuju uspješni i izvrsni učenici te njihovi nastavnici mentori. Nagradu dodjeljuje Agencija za odgoj i obrazovanje u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja i Hrvatskom zajednicom županija.

Marta je dobila Oskar znanja za osvojeno 1. mjesto na državnom Natjecanju iz astronomije. Trenutno se nalazi na pripremama u Sloveniji za Međunarodnu olimpijadu iz astronomije i astrofizike koja će se održati od 2. do 10. kolovoza 2019. u Mađarskoj. Želimo joj puno uspjeha!

Komentari