Poznat je program šestog Dana za znanost u koprivničkoj gimnaziji.

Nakon što je prošle godine Dan za znanost bio dio projekta CHEC* (Croatia – Hungary Educational Cooperation), i ove će godine imati internacionalnu dimenziju. Posjetit će nas partneri iz Hiše eksperimentov iz Ljubljane koji će odmah nakon otvorenja izvesti znanstveni šou i tako nas uvesti u ovogodišnji Dan za znanost. Kako je broj posjetitelja za šou ograničen, pozivamo sve zainteresirane da se što prije prijave za program jer nakon popunjenja mjesta prijave neće biti moguće (poveznice za prijave dio su programa). Šou počinje u 10.30 i traje 30-ak minuta. Namijenjen je svim uzrastima, a posebno djeci.

Nakon znanstvenog šoua posjetitelji će moći sudjelovati u nizu radionica i predavanja prema rasporedu koji možete pogledati ovdje.

Ovogodišnji Dan za znanost najviše je posvećen predškolskoj i osnovnoškolskoj djeci, stoga nam se pridružite obiteljski i naučite nešto novo!

Vidimo se u subotu, 11. svibnja 2019. godine u Gimnaziji “Fran Galović” Koprivnica!

Marina Furkes, prof.

*u sklopu Interreg – European Regional Development Fund, Hungary-Croatia Cross-border Co-operation Programme

Komentari