Piše: Klara Petričević, 4. c

U sportskoj dvorani Srednje škole Koprivnica održano je 8. travnja županijsko Natjecanje iz rukometa.

Naše djevojke odlično su otvorile natjecanje utakmicom protiv Križevčanki i rezultatom 32 : 8 plasirale se na državno natjecanje. Bravo, cure!

Za školu su igrale: Tena Petika, Ana Sikavica, Elena Popović, Gabriela Vrabec, Nika Strahija, Patricia Jagustin, Hannah Vuljak, Ema Stručić, Lana Brkić, Karla Paleka, Lucija Jandrašić, Ines Kolar i Patricija Firšt.

Rukometaši su odigrali dvije utakmice. U prvoj utakmici snagu su odmjerili s učenicima đurđevačke gimnazije te slavili rezultatom 28 : 11. Malo teža bila je utakmica s križevačkom gimnazijom, ali pobjeda je pala u naše ruke (25 : 18) i naši će rukometaši sudjelovati na završnici u Poreču.

Za školu su igrali: Fran Friščić, Kristian Vlašić, Leon Piskač, Noel Ujlaki, Dino Milošević, Fran Kosmač, Benedikt Lazar, Patrik Ivačić, Marko Žarić, Filip Šijak, Karlo Sabolić i Fran Piskač.

Mentor je učenicima profesor Filip Šalamon.

Čestitke našim sportašima i sretno na državnom!

 

 

Komentari