Ovogodišnje županijsko Natjecanje iz geografije održano je u ponedjeljak, 18. ožujka u Osnovnoj školi „Đuro Ester“.

U kategoriji prvih razreda našu školu predstavljali su učenici Dunja Svržnjak (1. mjesto), Melina Kovač (2. mjesto) i Ennio David Komljenović (3. mjesto). U kategoriji drugih razreda učenici Marta Jug i Vedran Šivak dijele drugo mjesto. U trećim razredima predstavljali su nas Toni Krupski (1. mjesto), Mario Crmrk (3. mjesto) i Marija Vugrinec (4. mjesto). U kategoriji četvrtih razreda bio je i naš Bruno Kovačić koji je zauzeo 3. mjesto. Mentori učenicima bili su Zoran Pintarić, Zvonimir Treščec i Maja Maček Treščec.

Čestitamo svim učenicima i želimo im iduće godine još bolje rezultate, a Bruni upis na željeni fakultet.

Maja Maček Treščec, prof.