Na županijskom Natjecanju u znanju iz biologije održanom 12. ožujka u Drnju osvojili smo pregršt nagrada.


U kategoriji 2. razreda prvo mjesto osvojila je Erin Begović, a treće Erin Cikoš-Ivašković. U kategoriji 3. razreda prvo mjesto osvojio je Ivan Šimunić. U kategoriji 4. razreda prvo mjesto osvojila je Morana Dominković, a treće Leon Bedeković Arnaut. Na natjecanju su sudjelovale i Sara Delimar i Mirta Strbad sa znanstveno-istraživačkim radom „Utjecaj raznih čimbenika na pH kože i razvoj akni“.

Mentori su nagrađenih učenika profesori Mišela Lokotar, Sanja Mikulić i Miroslav Samardžić.

Kao što vidite na slici, i biolozi se pridružuju trendovima jer se danas okupljanjima mladih šalje poruka o važnosti spašavanja planeta na kojem živimo. Pored toga, naši su učenici “pomeli konkurenciju”! 🙂

Miroslav Samardžić, prof.

Komentari