Kvizoljupci su aktivni i ove školske godine!

Profesori Maja Maček Treščec, Gordana Trnski, Zvonimir Treščec i Ana-Marija Martan pripremili su zanimljiva pitanja za prvo ovogodišnje kolo kviza u kojem je snage ogledalo devet kvizaških ekipa: Pioniri vegetacije, Hakuna matata, Bakupoja, WIB, Pleme Ainu, 3+1 gratis, Templarke, Trnci te Jakobinci. Redala su se pitanja iz povijesti, geografije i općeg znanja na koja su ekipe odgovarale s više ili manje znanja i sreće i naposljetku smo dobili prve finaliste – ekipe 3+1 gratis, Hakuna matata, Pleme Ainu i Pioniri vegetacije. Ono što posebno veseli jest da se u kviz uključuju učenici svih generacija te u zdravom natjecateljskom duhu provode vrijeme pokazujući svoje znanje, učeći i pritom se dobro zabavljaju. S nestrpljenjem očekujemo sljedeće kolo kviza koje će se održati u veljači, na kojem ćemo saznati tko još ide u finale.

Kvizaški pozdrav i ugodni praznici svima od Kvizoljubaca!

Ana-Marija Martan, prof.

Komentari