Roditelji učenika 1. f razreda organizirali su sportsko druženje na Šoderici povodom uspješnog završetka nastavne godine.

Uz pomoć profesora Tjelesne i zdravstvene kulture Ranka Gojkovića i Marija Požgaja učenici sportske gimnazije i njihov razrednik imali su priliku usvojiti osnove veslanja i sigurnog kretanja čamcima. Gimnazijski čamci pokazali su se kao velik potencijal za planiranje daljnjih aktivnosti. Nakon veslanja slijedilo je odmjeravanje snaga u odbojci na pijesku, a rezultat nije bitan jer su i pobjednike i poražene roditelji počastili specijalitetima s roštilja i kolačima koje su ispekle vrijedne majke.

Razrednik Zoran Pintarić zahvalio je roditeljima i učenicima na suradnji i poželio im dobar ljetni odmor.

                                                                                                                         Zoran Pintarić, prof.

Komentari