Našu je školu 16. ožujka posjetila dr. sc. Danijela Lesjak-Kolarović, dipl. ing. kemijske tehnologije zaposlena u „Belupu“, i održala predavanje o ženama u znanosti. Govorila je o temi općenito, a zatim i iz osobnoga iskustva te nas upoznala s brojnim preprekama s kojima se susretala na putu do svoga cilja. Bili smo oduševljeni njezinom prezentacijom „Moj put do uspjeha“.

Čuli smo dvije motivacijske priče koje nam poručuju da uvijek slijedimo svoje srce i nikada ne slušamo negativne komentare zato što oni ruše snove. Nakon završetka svi smo bili sretni što je dr. sc. Danijela Lesjak-Kolarović prihvatila poziv naše školske pedagoginje Vesne Balent i održala ovo korisno i lijepo predavanje. Naposljetku svi smo se osjećali sretno i obogaćeno jer smo zanimljivim predavanjem stekli još više znanja.

Predavanje je održano u multimediji, trajalo je sat vremena i pratilo ga je pedesetak učenika i profesora.

Stela Galović, 1. c

Komentari