Otkako je sezona natjecanja započela, učenici Gimnazije “Fran Galović” nižu uspjehe iz svih predmeta, pa tako i iz kemije. Županijsko natjecanje održano je prošli tjedan, 8. ožujka 2018., u Osnovnoj školi u Rasinji, a naši su učenici ponovno ostvarili odlične rezultate.

Učenica prvog razreda Antonela Škvorc uz mentorstvo profesorice Ljerke Gazdek osvojila je prvo mjesto u svojoj kategoriji. Učenik drugog razreda Luka List, uz mentorstvo profesorice Radmile Moferdin, zauzeo je također prvo mjesto, a učenice profesorice Mišele Lokotar Ena Jantolik i Iris Juršetić peto i sedmo mjesto. Učenica trećeg razreda Morana Dominković uz mentorstvo profesorice Sanje Mikulić zauzela je treće mjesto, a učenici četvrtog razreda Sonja Homar, uz mentorstvo profesorice Mišele Lokotar, i Mario Ratković, uz mentorstvo profesorice Radmile Moferdin, zauzeli su prvo i treće mjesto.

Svim našim kemičarima i njihovim vrijednim mentorima čestitamo i želimo mnogo daljnjih uspjeha u radu!

 

Sonja Homar, 4. b

Komentari