Petnaestak maturanata zainteresiranih za studijske programe Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta u Zagrebu posjetilo je 28. veljače Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju „Podravsko sunce“. Dopratila ih je školska psihologinja Jasmina Šandor, a dočekala i pozdravila ravnateljica COOR-a Radmila Popović.

Gimnazijalci su raspoređeni u razrede prema svojim interesima (logopedija i rehabilitacija) i proveli su školski dan s učenicima i nastavnicima na redovitoj nastavi. Razgledali su školsku zgradu i vidjeli da rad u školi s djecom s posebnim potrebama ima svoje vedre i manje vedre strane. Također su u razgovoru s nastavnicima mogli saznati sve što ih je zanimalo u vezi sa zanimanjem logopeda i rehabilitatora.

Kako je bio Dan borbe protiv vršnjačkog nasilja, svi su imali ružičaste majice. Učenici „Podravskog sunca“ počastili su gimnazijalce palačinkama koje su sami napravili.

Fran Tadić, 4. e

 

Komentari