U četvrtak, 15. veljače, održano je i posljednje, treće polufinalno kolo kviza „GFG kvizoljupci“.

Ovo je kolo okupilo dosad najveći broj prijavljenih ekipa, devet, a u fotofinišu su se izjednačenim bodovima za prvo (23 boda) i drugo (20 bodova) mjesto u finale plasirale čak četiri ekipe: Mario i 3. a (Doris Hegedušić, Bartol Kekez, Mario Paradžik i Borna Široki), GFG kartel (Branimir Mićurin, Sandro Mikulan, Paolo Picer, Patrik Smolak), Bobo i apostoli (Borna Cvrtila, Paulina Jurić, Ivan Šanjić, Jan Šumandl) te Leonardo (Antun Hemetek, Antonio Lojan, Leonardo Lovnički, Tin Prvčić).

U finalu će se, za Dan škole, za prestižno prvo mjesto boriti sljedeće ekipe: Raskoljnikovci, Teletabisi, Zgubidani, 3 + 1 gratis, Niprije, Templarke, Mario i 3. a, GFG kartel, Bobo i apostoli i Leonardo.

Čestitke svim natjecateljima, posebice finalistima, a finalni susret zakazujemo za 27. travnja!

 

Ana-Marija Martan, prof.

Komentari