I ove su se godine ravnatelj i Vijeće učenika suglasili oko veselog fašničkog utorka i školu su napučili neobični likovi i tipovi. Iako nije bilo mnogo maskiranih kao prijašnjih godina, bilo je šareno, a prevladavali su razni onesieji, cijelo životinjsko carstvo – od kukaca i ptica do dinosaura. Bilo je uistinu zanimljivo prolaziti hodnicima susrećući se s raznim životinjama i slavnim i neobičnim likovima.  Uz krafne i glazbu žiri je najboljim maskama proglasio lik iz Simsa, skijašicu i Freddieja Mercuryja. Pobjednici su osvojili veliki paket krafni za sebe i svoje prijatelje, a krafni nije manjkalo ni za ostale maskirane učenike.
A kako je sve to izgledalo u GFG-u 13. veljače 2018. pogledajte ovdje. Pozivamo vas da nam pošaljete svoje razredne fotografije i tako obogatite galeriju.

Komentari