U četvrtak, 14. prosinca, održano je prvo polufinale geografsko-povijesnog kviza „Kvizoljupci“.

Nakon velikog odaziva i interesa učenika koji su se prijavili za sudjelovanje u kvizu (više od 100 zainteresiranih) voditelji u sastavu Gordana Trnski, Maja Maček Treščec, Zvonimir Treščec i Ana-Marija Martan odlučili su održati tri pretkola prije finalnog sraza ekipa koji će se održati u travnju 2018. godine tijekom Dana škole.

U izuzetno raspoloženom i natjecateljskom ozračju 8 je ekipa pokušalo zauzeti prva tri mjesta koja su osiguravala prolazak u finale. Dvadesetak pitanja i sat vremena druženja i mozganja iznjedrili su prve polufinaliste, ekipe Raskoljnikovce (Lana Varga, Lorena Međimurec, Filip Linarić, Ira Andrea Potnar), Teletabise (Filip Verčević, Domagoj Tušek, Luka Zobec, Mario Cmrk) te Zgubidane (Ivan Lisjak, Vedran Šivak, Sara Tetec, Borna Gregur). Osim natjecatelja kviz je privukao i gledatelje koji su bodrili svoje razredne kolege, ali i sami pokušali odgovarati na postavljena pitanja.

Kvizaški pozdrav svima do sljedećeg kola u siječnju 2018. godine!

 

Ana-Marija Martan, prof.

Komentari