Sad kad su Interliber i Mjesec hrvatske knjige iza nas, a vi ne znate kamo sa starim knjigama, evo prilike biti humanitarac i velikodušan! Ekipa volontera GFG-a prikuplja knjige za djecu iz Centra za pružanje usluga u zajednici „Svitanje“ kako bismo ih darivali za Sv. Nikolu i Božić. Primamo sve vrste knjiga zanimljive djeci i tinejdžerima kao i onu „ozbiljnu“ literaturu. Svi ostali ispravni i očuvani predmeti koji vam ne trebaju su također dobrodošli! Posebno topla zimska odjeća i obuća koju ste prerasli. Predmete možete ostavljati u kabinetu 0/007 svaki dan, čak i onda ako ondje nema profesora! Budući da je GFG već pokazao svoju velikodušnost u prijašnjim akcijama, ne sumnjamo da ćemo ovu odraditi također na zadovoljstvo svih!

Volonteri u „Svitanju“ zahvaljuju unaprijed!

Miodrag Maričić, prof.

Komentari