Piše: Luka Varmuž, 3. a

Gimnazijalcima je u petak, 17. studenog 2017., omogućen posjet Koprivničkom poduzetniku, odnosno Poduzetničkom inkubatoru. Ukratko, riječ je o poduzeću koje nudi potporu i pomoć mladim poduzetnicima u prvim godinama poslovanja. Zahvaljujući kvalitetnim predavanjima Sanje Premec i Helene Horvat, naši su se učenici upoznali s načinom rada Inkubatora i svim mogućnostima koje nudi. Nakon predavanja koje je održano u coworking prostoru učenici su imali priliku upoznati se s nekim poduzetnicima koji ondje posluju i suočiti se s problemima i prednostima koje Koprivnica, pa i Republika Hrvatska nudi. Dakako, naglašeno je kako Hrvatska nudi mnogo više od onoga što ljudi misle, potrebno je samo izboriti se i ne odustajati (riječi su to mlade poduzetnice Marije Šmic). Nakon jednosatnog upoznavanja s radnicima i stanarima Koprivničkog poduzetnika učenicima je ponuđeno mnoštvo kreativnih radionica i događaja u kojima mogu sudjelovati, a čiji popis možete pronaći na ovoj poveznici.

Tko zna, možda se među vama skrivaju uspješni budući poduzetnici!

 

Komentari